Jak zbudować skuteczny zespół? Biznes na Obcasach

Jak zbudować skuteczny zespół

Dedykowany kurs dla kobiet – jak skutecznie zbudować zespół?

Przychodzę dziś do WAS z unikalnym wydarzeniem. Kurs dla Kobiet – budowanie zespołu – Biznes na Obcasach. To półroczny kurs  zawierający 6 modułów warsztatowych, 6 bloków dyskusyjnych, zamkniętą grupę roboczą, zeszyty ćwiczeń, nagrania oraz konsultacje indywidualne. To projekt, którego nie ma na rynku, to nie studia, ponieważ projekt prowadzi trenerka – przedsiębiorczyni, która opowiada o swoich sukcesach i wiedzy zdobytej w prawdziwym życiu.  Opowiada o praktyce, a nie teorii. To nie weekendowe warsztaty, to nawet nie tygodniowy kurs. To semestr pracy merytorycznej, analiza indywidualnych przypadków, dyskusja i wsparcie przedsiębiorczych kobiet, networking w gronie liderek z całej Polski.

Sprawdź szczegóły na KobietaBiznesKuchnia.pl

Dedykowany kurs dla kobiet - jak skutecznie zbudować zespół?

 

Prowadząca kurs: Kim jestem – z jakiego miejsca do Was mówię?

Jestem praktykiem. Stoją za mną doświadczenia i sukcesy. Prowadzę prawdziwe firmy, mówię o tym, czego doświadczyłam i przepracowałam, co zbudowałam i zdobyłam, nie jestem tylko trenerem. Jestem przede wszystkim przedsiębiorczynią, zarządzającą z mężem 5 firmami, zatrudniamy blisko 100 osób, w sposób szczególny stwarzając warunki dla rozwoju kobiet.

Działam na rynku bankowym oraz fotowoltaicznym. Jestem prawniczką z wykształcenia. Certyfikowanym trenerem i coachem. Piszę felietony dla Wysokich Obcasów oraz bloga https://kobietabizneskuchnia.pl/

Jestem zaangażowaną społecznie działaczką, radną Gminy Puck. Prowadzę Fundację PomorzeodNowa, w ramach której funduje stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

Jestem twórczynią Kalendarza Dobrych Dni oraz Dziennika Dobrych Myśli służących lepszej organizacji, rozwojowi osobistemu i dbaniu o siebie. Prywatnie mieszkam na wsi i wychowuje z mężem 4 dzieci i 2 psy. Jestem fanką dalekich podróży, dobrej kuchni i kobiecej siły. Aktualnie z mężem i dziećmi  mieszkam i pracuję zdalnie w Hiszpanii.

Ty też możesz tu być. Znam drogę. Zaprowadzę Cię.

kurs dla kobiet

Jakie korzyści da Tobie ten kurs?

Zaczniesz od zbudowania fundamentu swoich wartości i przekonań wspierających Twój sukces, skupisz sie na swoich mocnych stronach, zapominając o ciągłej konieczności naprawiania obszarów do poprawy. Poznasz narzędzia menedżerskie i zorganizujesz dla siebie przestrzeń życiową, w której będziesz miała miejsce na odpoczynek oraz rozwój osobisty.

Nauczysz się wydobywać potencjał swojego zespołu i komunikować z nim w sposób budujący. Ostatni moduł to budowanie marki osobistej oraz aspekty finansowe. Dzięki nowej przestrzeni i dobrej organizacji pracy zespołu będziesz mogła sięgnąć po nowych klientów, otworzyć się na schemat sprzedaży i wykorzystanie social mediów.

Wszystko to zrobisz w towarzystwie innych kobiet w  atmosferze merytorycznego skupienia i żeńskiego wsparcia.

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/KobietaBiznesKuchnia/

Dedykowany kurs dla kobiet

PODZIEL SIĘ: